MSC World Europa
Rejs przyszłości już dziś
MSC World Europa to nowoczesny statek wycieczkowy, który zadebiutował w 2022 roku i od początku wyróżnia się innowacyjnymi oraz bardziej ekologicznymi rozwiązaniami, m.in. napędem LNG i technologiami ograniczającymi wpływ na środowisko.
Na pokładzie czeka imponująca infrastruktura rozrywkowa, w tym ponad 100-metrowa promenada oraz jedna z najdłuższych suchych zjeżdżalni na morzu. Goście mogą korzystać z bogatej oferty restauracji serwujących różnorodne kuchnie świata, a także licznych barów i przestrzeni rekreacyjnych.
Statek jest przyjazny zarówno rodzinom z dziećmi, dla których przygotowano kluby i strefy zabawy, jak i dorosłym – oferując spa, kasyno, ścieżkę do joggingu oraz szeroki wybór miejsc do relaksu i rozrywki.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2022 |
| Długość: | 333 m |
| Szerokość: | 47 m |
| Tonaż: | 205700 t |
| Szybkość: | 22 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 16 |
| Pasażerowie (total): | 6774 |
| Załoga: | 2138 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/2020 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści












