MSC Splendida
MSC Splendida zadebiutowała w 2009 roku, a jej matką chrzestną była Sophia Loren. Statek łączy luksus z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, w tym systemami ograniczającymi zużycie energii i ochronę środowiska. Na pokładzie znajdziesz liczne atrakcje: baseny, aquapark, teatr, symulator Formuły 1, kino 4D, strefy relaksu tylko dla dorosłych oraz ekskluzywne kabiny MSC Yacht Club z prywatnym basenem, salonem i usługą kamerdynera.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2009 |
| Renowacja: | 2017 |
| Długość: | 333 m |
| Szerokość: | 38 m |
| Tonaż: | 137936 t |
| Szybkość: | 23 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 14 |
| Pasażerowie (total): | 4363 |
| Załoga: | 1370 |
| Bandera: | Panama |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Divina, MSC Fantasia, MSC Preziosa |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści











