MSC Seaview
Elegancja i zabawa na morzu
MSC Seaview, młodsza siostra statku MSC Seaside, został oddany do użytku w 2018 roku i zachwyca nowoczesnym designem. Charakterystycznym elementem jest promenada otaczająca cały statek, wyposażona w szklane balustrady, restauracje i butiki – idealne miejsce na spacer z widokiem na morze. W tylnej części statku znajduje się basen z tarasem słonecznym oraz przeszklone windy, które umożliwiają podziwianie horyzontu podczas przemieszczania się między pokładami.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2018 |
| Długość: | 323 m |
| Szerokość: | 41 m |
| Tonaż: | 154000 t |
| Szybkość: | 21 węzłów |
| Pokłady pasażerskie: | 14 |
| Pasażerowie (total): | 5331 |
| Załoga: | 1413 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Seaside |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści







