MSC Poesia
Elegancja i nowoczesność w jednym
MSC Poesia, zbudowana w 2008 roku, to siostrzana jednostka statków MSC Musica, Orchestra i Magnifica. Elegancki statek oferuje rozrywkę i relaks dla każdego – siłownię, zajęcia fitness, boisko do koszykówki i kort tenisowy, baseny, jacuzzi i SPA. Dla dzieci i nastolatków kluby i strefy zabaw, a wieczorami show w teatrze, muzyka na żywo i kasyno. Większość z 1275 kabin posiada prywatny balkon, zapewniając komfort i przestrzeń.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2008 |
| Renowacja: | 2018 |
| Długość: | 294 m |
| Szerokość: | 32 m |
| Tonaż: | 92409 t |
| Szybkość: | 23 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 13 |
| Pasażerowie (total): | 3223 |
| Załoga: | 1039 |
| Bandera: | Panama |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści












