MSC Opera
MSC Opera, zbudowana w 2004 roku i odnowiona w 2015, to elegancki statek klasy „Musica”, oferujący komfortowe wnętrza i bogatą rozrywkę dla całej rodziny. Na pokładzie m.in. Aurea Spa, baseny, jacuzzi, siłownia, ścieżka do joggingu, mini golf oraz kluby i pokoje zabaw dla dzieci i nastolatków.
Restauracje serwują kuchnię włoską i międzynarodową, a liczne bary i kafejki pozwalają odpocząć przy drinku lub kawie. Kabiny – wewnętrzne, zewnętrzne z oknem i balkonem oraz Suite – są przestronne i wyposażone w TV, minibar, sejf, łazienkę oraz klimatyzację.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2004 |
| Renowacja: | 2015 |
| Długość: | 251 m |
| Szerokość: | 29 m |
| Tonaż: | 65591 t |
| Szybkość: | 21 węzłów |
| Pokłady pasażerskie: | 9 |
| Pasażerowie (total): | 2658 |
| Załoga: | 728 |
| Bandera: | Panama |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro (Morze Śródziemne), USD (Karaiby) |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Lirica |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści








