MSC Armonia
Elegancja w kameralnym wydaniu
Zbudowana w 2001 roku jako MS European Vision dla Festival Cruises, a następnie wykorzystana podczas szczytu G8 w Genui jako bezpieczne miejsce obrad. Od 2004 roku pływa dla MSC Cruises. Mimo imponującej sylwetki MSC Armonia zachowuje kameralny, elegancki charakter. W 2014 roku została gruntownie odnowiona — dodano kabiny z balkonem, powiększono restauracje i bufety, odświeżono wszystkie wnętrza. Powstały nowe strefy zabaw dla dzieci we współpracy z Lego, Chicco i Namco, basen z fontannami oraz nowoczesne, większe spa.
| Rok budowy: | 2001 |
| Renowacja: | 2014 |
| Długość: | 275 m |
| Szerokość: | 32 m |
| Tonaż: | 65542 |
| Szybkość: | 20 węzłów |
| Pokłady pasażerskie: | 9 |
| Pasażerowie (total): | 2620 |
| Załoga: | 721 |
| Bandera: | Panama |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Sinfonia |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści
























