MSC Virtuosa
MSC Virtuosa to nowoczesny statek wycieczkowy, który rozpoczął rejsy w 2021 roku. Jednostka bliźniacza do MSC Grandiosa oferuje wiele podobnych atrakcji oraz kilka nowości. Nazwy pokładów nawiązują do instrumentów muzycznych, a w każdej kabinie znajduje się wirtualny asystent ZOE.
Charakterystyczna promenada z ekranem LED na suficie pozwala podziwiać niebo i zachody słońca. Można tu jeść, pić, słuchać muzyki i robić zakupy. Na pokładzie: aquapark z dużymi zjeżdżalniami, dwa baseny, jacuzzi, strefa relaksu tylko dla dorosłych, siłownia, zajęcia sportowe, boisko, kręgle, symulator F1. Dla dzieci i nastolatków dostępne są pokoje zabaw, kino, pokój gier i dyskoteka.
Teatr oferuje pokazy Cirque du Soleil – spektakle muzyczne, akrobatyczne i taneczne odbywające się 6 dni w tygodniu, 2 razy dziennie. Restauracje serwują kuchnię śródziemnomorską, azjatycką, amerykańską oraz bufet otwarty 20 godzin na dobę.
Statek oferuje szeroki wybór kabin: Studio dla pojedynczych podróżników, kabiny wewnętrzne, łączone kabiny rodzinne z oknem i balkonem oraz luksusowe apartamenty z dodatkowymi udogodnieniami.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2020 |
| Długość: | 331 m |
| Szerokość: | 43 m |
| Tonaż: | 181541 t |
| Szybkość: | 22 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 14 |
| Pasażerowie (total): | 6334 |
| Załoga: | 1704 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Grandiosa |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści









