MSC Seashore
Luksus na morzu
MSC Seashore to nowoczesny i imponujący statek wycieczkowy z floty MSC Cruises, który zachwyca zarówno rozmiarem, jak i bogactwem atrakcji na pokładzie. Zbudowany w 2021 roku, jest jednym z najbardziej innowacyjnych i ekologicznych statków linii, łącząc elegancję włoskiego designu z komfortem i przestrzenią dla pasażerów.
Na pokładzie czeka aż 11 restauracji, serwujących kuchnię śródziemnomorską, międzynarodową, azjatycką, a także specjalności takie jak steki w Butcher’s Cut czy świeże owoce morza w Ocean Cay. Dopełnieniem są liczne bary i kawiarnie, gdzie można delektować się koktajlami przy muzyce na żywo.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2021 |
| Długość: | 339 m |
| Szerokość: | 50 m |
| Tonaż: | 169400 t |
| Szybkość: | 21 węzłów |
| Pokłady pasażerskie: | 16 |
| Pasażerowie (total): | 5632 |
| Załoga: | 1648 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Seaview, MSC Seaside |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści













