AIDAmar
Zwodowany w 2012 roku AIDAmar to jeden ze statków floty AIDA Cruises, wyróżniający się brakiem klasycznego teatru. Dzięki temu więcej miejsca przeznaczono na rozbudowaną strefę wellness – z spa inspirowanym Indonezją, saunami oraz nowoczesną siłownią. Goście mogą również skorzystać z zajęć grupowych i wsparcia profesjonalnych trenerów.
Rozrywkę na pokładzie zapewniają artyści występujący w przestrzeni Theatrium oraz w barach, prezentując programy muzyczne i taneczne. Na miłośników dobrego jedzenia czekają różnorodne propozycje kulinarne – od dań śródziemnomorskich w restauracji Rossini, przez sushi, aż po restauracje bufetowe z kuchniami z całego świata.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2012 |
| Długość: | 251 m |
| Szerokość: | 32 m |
| Pokłady pasażerskie: | 12 |
| Pasażerowie (total): | 2050 |
| Załoga: | 588 |
| Bandera: | Włochy |
| Napięcie: | 220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści









