Costa Serena
Costa Serena to połączenie elegancji i wyrafinowania. Przestronne panoramiczne pokłady poświęcone najsłynniejszym konstelacjom zachwycają wyrafinowanym designem, a każdy zakątek statku jest prawdziwą ucztą dla oczu. Wnętrza łączą nowoczesność z luksusem, oferując komfortowe przestrzenie do odpoczynku i rozrywki.
Na pokładzie znajdziesz Samsara Spa rozciągające się na dwóch piętrach, z dużą liczbą kabin z bezpośrednim dostępem do strefy wellness. Dodatkowo teatr, bary, baseny, sale gier i kasyno zapewniają niezliczone możliwości spędzania czasu. Miłośnicy dobrego jedzenia mogą korzystać z szerokiego wyboru restauracji, serwujących dania kuchni włoskiej i międzynarodowej, gwarantując prawdziwą podróż smakową.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2007 |
| Renowacja: | 2023 |
| Długość: | 290 m |
| Szerokość: | 35,5m |
| Tonaż: | 114000 t |
| Szybkość: | 23 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 14 |
| Pasażerowie (2os./kabina): | 2979 |
| Pasażerowie (total): | 3780 |
| Załoga: | 1100 |
| Bandera: | Włochy |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | USD |
| Jednostki bliźniacze: | Costa Pacifica |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści






















