Celebrity Silhouette
Celebrity Silhouette to elegancki statek klasy Solstice, który łączy nowoczesny design z luksusową atmosferą rejsów premium. Na pokładzie znajdują się liczne restauracje tematyczne, przestronne strefy relaksu, nowoczesne spa oraz atrakcje zapewniające komfortowy wypoczynek zarówno rodzinom, jak i parom. Jednym z charakterystycznych miejsc statku jest Lawn Club — wyjątkowa przestrzeń z prawdziwą trawą, idealna do odpoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Celebrity Silhouette oferuje także stylowe kabiny, wysoki standard obsługi oraz bogatą ofertę rozrywki podczas rejsów po najpiękniejszych regionach świata.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2011 (Rok renowacji: 2020) |
| Długość: | 319 m |
| Tonaż: | 122 400 t |
| Szerokość: | 37 m |
| Szybkość: | 24 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 13 |
| Pasażerowie (total): | 2900 |
| Załoga: | 1250 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści

















