Celebrity Millenium
Celebrity Millennium zapoczątkował nowy rozdział w historii linii Celebrity Cruises, wprowadzając nowoczesne rozwiązania i wysoki standard wypoczynku na morzu. Statek klasy Millennium oferuje elegancką, kameralną atmosferę inspirowaną klasycznymi liniowcami oceanicznymi, a także liczne udogodnienia, takie jak centrum fitness, luksusowe AquaSpa oraz restauracje tematyczne. Wieczory na pokładzie urozmaicają spektakle, występy artystyczne i koncerty organizowane w imponującym, wielopoziomowym teatrze Celebrity.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2000 |
| Długość: | 294 m |
| Tonaż: | 91 000 t |
| Szerokość: | 32 m |
| Szybkość: | 24 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 11 |
| Pasażerowie (total): | 2180 |
| Załoga: | 1000 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści









