Celebrity Equinox
Celebrity Equinox to elegancki statek klasy Solstice, oferujący nowoczesne wnętrza, wysoki komfort podróży oraz bogatą ofertę rozrywki na pokładzie. Goście mogą korzystać z luksusowego spa, licznych restauracji serwujących kuchnię z różnych stron świata oraz przestronnych stref relaksu z widokiem na ocean. Statek wyróżnia się stylowym designem i spokojną atmosferą, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno podczas rodzinnych wakacji, jak i romantycznych rejsów.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2009 (Rok renowacji: 2019) |
| Długość: | 317 m |
| Tonaż: | 122 000 t |
| Szerokość: | 37 m |
| Szybkość: | 24 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 13 |
| Pasażerowie (total): | 2850 |
| Załoga: | 1250 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści











