Celebrity Edge
Celebrity Edge to nowoczesny i elegancki statek klasy Edge, który wyróżnia się innowacyjnym designem oraz luksusową atmosferą na pokładzie. Zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie pasażerów, oferuje przestronne strefy relaksu, nowoczesne restauracje oraz wyjątkowe atrakcje, takie jak słynny Magic Carpet — ruchoma platforma zawieszona nad oceanem. Statek zapewnia wysoki standard wypoczynku, panoramiczne widoki i bogatą ofertę rozrywki zarówno dla par, jak i rodzin podróżujących po najpiękniejszych trasach świata.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2018 |
| Długość: | 306 m |
| Tonaż: | 129 500 t |
| Szerokość: | 39 m |
| Szybkość: | 22 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 15 |
| Pasażerowie (total): | 2918 |
| Załoga: | 1320 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści















