MSC Fantasia
Elegancja i nowoczesność w jednym
MSC Fantasia, jeden z flagowych statków MSC Cruises, rozpoczął służbę w grudniu 2008 roku. Ceremonia chrztu odbyła się w Neapolu, a imię jednostce nadała sama Sophia Loren – ikona kina i wieloletnia ambasadorka linii. W momencie wejścia do floty MSC Fantasia była największym statkiem MSC Cruises (wraz z siostrzaną MSC Splendida) oraz największą jednostką kiedykolwiek zbudowaną dla europejskiego armatora.
Rejs na MSC Fantasia to nie tylko podróż, ale także niezwykłe doświadczenie. Po raz pierwszy w historii pasażerowie mogą przemierzać morze, stąpając po schodach ozdobionych kryształami Swarovskiego. Przezroczysty dach głównego foyer umożliwia podziwianie gwiazd, tworząc wyjątkową atmosferę i pozwalając poczuć prawdziwą magię żeglowania.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2008 |
| Renowacja: | 2019 |
| Długość: | 333 m |
| Szerokość: | 38 m |
| Tonaż: | 137936 |
| Szybkość: | 23 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 13 |
| Pasażerowie (total): | 4363 |
| Załoga: | 1370 |
| Bandera: | Panama |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Divina, MSC Preziosa, MSC Splendida |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści










