MSC Seaside
MSC Seaside charakteryzuje się unikalnym designem inspirowanym stylem nadmorskim. Jego konstrukcja łączy przestronne pokłady z panoramicznymi widokami na ocean, co pozwala pasażerom poczuć się bliżej wody. Dzięki szerokim promenadom i dużym przestrzeniom zewnętrznym, pasażerowie mogą cieszyć się morską bryzą i słońcem w każdym momencie rejsu.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2017 |
| Długość: | 323 m |
| Szerokość: | 41 m |
| Tonaż: | 153516 t |
| Szybkość: | 21 węzłów |
| Pokłady pasażerskie: | 14 |
| Pasażerowie (total): | 5331 |
| Załoga: | 1413 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | MSC Seaview |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści




















