MSC World America
Rejs marzeń po Karaibach
MSC World America to nowoczesny statek wycieczkowy oferujący rozrywkę dla pasażerów w każdym wieku. Na pokładzie znajdują się liczne atrakcje, m.in. imponująca zjeżdżalnia, huśtawka nad wodą, strefy dla dzieci, wielofunkcyjne przestrzenie rozrywkowe oraz teatr i lounge’e zapewniające bogaty program wydarzeń.
Miłośnicy dobrego jedzenia mogą wybierać spośród ponad 30 restauracji serwujących kuchnię z różnych stron świata, a także licznych barów i kawiarni idealnych na chwilę relaksu.
Statek oferuje szeroki wybór zakwaterowania – od luksusowych apartamentów po komfortowe kabiny z balkonem lub widokiem na morze, wszystkie wyposażone w niezbędne udogodnienia.
Dodatkowym atutem są ekologiczne rozwiązania, w tym napęd LNG oraz nowoczesne systemy ograniczające wpływ na środowisko.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2025 |
| Długość: | 333 m |
| Tonaż: | 215863 t |
| Szerokość: | 47 m |
| Szybkość: | 22 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 14 |
| Pasażerowie (2os./kabina): | 5240 |
| Pasażerowie (total): | 6774 |
| Załoga: | 2138 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
| Jednostki bliźniacze: | World Europa, World Asia |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści


































































