AIDAnova
AIDAnova został zwodowany w 2018 roku i początkowo kursował po Wyspach Kanaryjskich oraz Maderze, a od 2019 roku także po Morzu Śródziemnym. To pierwszy statek floty AIDA Cruises napędzany wyłącznie LNG, dzięki czemu jest bardziej przyjazny dla środowiska.
Na pokładzie znajdują się m.in. aquapark z trzema zjeżdżalniami, baseny, jacuzzi, park linowy, kino na ekranie LED oraz strefa spa dla dorosłych. Goście mogą korzystać z 16 restauracji serwujących kuchnie z różnych stron świata. Dla rodzin przygotowano udogodnienia dla dzieci w każdym wieku — od żłobka i pokoju zabaw po klub młodzieżowy. Statek oferuje także nowoczesną siłownię oraz komfortowe kabiny rodzinne, również z możliwością dostawienia łóżeczka dla niemowlęcia.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2018 |
| Długość: | 337 m |
| Szerokość: | 42 m |
| Tonaż: | 183900 t |
| Pokłady pasażerskie: | 17 |
| Pasażerowie (total): | 6600 |
| Załoga: | 1500 |
| Bandera: | Włochy |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | EUR |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści
































