Celebrity Apex
Celebrity Apex to nowoczesny i luksusowy statek z serii Edge, który zachwyca futurystycznym designem oraz otwartymi przestrzeniami z widokiem na ocean. Na pokładzie znajdują się eleganckie restauracje, nowoczesne strefy relaksu oraz wyjątkowe atrakcje, takie jak słynny Magic Carpet — ruchoma platforma zawieszona nad morzem. Statek oferuje komfortowe kabiny, wysoki standard obsługi i liczne udogodnienia dla osób szukających ekskluzywnego wypoczynku podczas rejsu.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2020 |
| Długość: | 306 m |
| Tonaż: | 129 500 t |
| Szerokość: | 39 m |
| Szybkość: | 22 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 15 |
| Pasażerowie (total): | 2900 |
| Załoga: | 1300 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści















