Celebrity Xpedition
Celebrity Xpedition to luksusowy statek ekspedycyjny zaprojektowany z myślą o odkrywaniu niezwykłych Wysp Galapagos w kameralnej atmosferze. Niewielka liczba pasażerów zapewnia wysoki komfort podróży oraz bardziej indywidualne doświadczenia podczas rejsu. Na pokładzie znajdują się m.in. restauracje, strefa spa, sauna oraz przestrzenie relaksu i spotkań. Wyprawy organizowane są w małych grupach pod opieką doświadczonych przewodników, dzięki czemu pasażerowie mogą lepiej poznać wyjątkową przyrodę i ekosystem archipelagu.
| SPECYFIKACJA STATKU | |
|---|---|
| Rok budowy: | 2012 |
| Długość: | 319 m |
| Tonaż: | 126000 t |
| Szerokość: | 37 m |
| Szybkość: | 24 węzły |
| Pokłady pasażerskie: | 13 |
| Pasażerowie (total): | 3030 |
| Załoga: | 1250 |
| Bandera: | Malta |
| Napięcie: | 110/220 V |
| Waluta: | Euro |
KABINY NA STATKU
Poznaj możliwości zakwaterowania
Zdjęcia przedstawiają typowe rozmieszczenie kabin. Rozmiary, układ i umeblowanie mogą się nieznacznie różnić w ramach tej samej kategorii. Nie są to wszystkie kategorie kabin, a tylko przykładowe.
Przejdź do treści















